Profile wystawowe

Idealne na targi , reklamy czy wyposażenia wnętrz, czyli profile wystawowe.

 Profile wystawowe świetnie nadają się na targi, do wytwarzania unikalnych stoisk promocyjnych, czy targowych jak i  degustacyjnych. Służą do szybkiego wykonania nowoczesnych narzędzi reklamowych, jak i wytwarzania różnego rodzaju ścianek, standów reklamowych, które można wykorzystać podczas eventów jak, i różnego rodzaju targów, a nawet spotkaniach biznesowych. A także, to doskonały materiał do budowy lekkich ścianek, lad sklepowych , stoisk wystawienniczych, przenośnych oraz stałych reklam, i wielu innych konstrukcji . Ścianek tekstylnych, reklamowych, które można umieścić np: na zewnątrz przed kawiarnią, salonem fryzjerskim, czy w środku  w sklepie. Przed każdą firmą lub przedsiębiorstwem. Możliwości ich wykorzystywania są ogromne.

 Montaż i wykonanie

 Warto zwrócić uwagę na profile zatrzaskowe, są one wykorzystywane do wykonywania ram, i pozwalają na błyskawiczną wymianę znajdujących się w środku bilbordów, czy plakatów i zdjęć.

Profile wystawowe są nowoczesne, i cechuje je łatwość montażu, są wykonane z mocnego trwałego materiału oraz są lekkie. Profile są wykonane ze stopu AlMgSi 0,5. Można je łatwo łączyć ze sobą różnymi metodami i technikami spawalniczymi, modelować za pomocą specjalnych maszyn spawalniczych. Można je malować lakierami. jak i farbami. Mogą  z powodzeniem,być wykorzystywane do zabudowy tarasów, boksów reklamowych, mebli biurowych, które często są wykorzystywane, do urozmaicenia różnych stoisk wystawowych np: na targach.

 

Back To Top