Plany wakacyjne

Nareszcie nadeszło moje upragnione lato. Dalej muszę chodzić do swojej roboty, jednakże zaczynam ostatnio rozmyślać o przyszłych wakacjach. Urlop wzięłam na koniec przyszłego miesiąca, więc już za kilka chwil będę mogła w końcu odpocząć. Swoje wakacje zorganizowałam tak, że mam pewność, iż będą one niesamowitą przygodą!

Najpierw ze znajomymi chcieliśmy wyjechać do zagranicznych miejsc. Co roku odwiedzamy Bułgarię, która w ogóle nam się nie nudzi, jednak tym razem woleliśmy spróbować czegoś całkowicie nowego. A może odwiedzilibyśmy bałtyckie morze? W końcu Bałtyk również jest całkiem atrakcyjnym miejscem, a odpoczynek nad nim nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na piasku. Przy tym aktualnie nie pragnę jakoś oddalać się od mojego państwa, ponieważ przeraża mnie to, co wyprawia się na świecie. Chcę przeczekać ten straszny okres w swoim bezpiecznym państwie.

Urlop spędzam więc gdzieś nad polskim morzem. Nie będę jednak przebywać w luksusowym, czterogwiazdkowym apartamencie, ponieważ postanowiliśmy zarezerwować sobie miejsce na polu campingowym. Wyruszamy ze swoimi namiocikami i karimatami, zakładamy obóz, a później urządzamy sobie małą szkołę przetrwania. Zamierzamy zabrać z domu jak najmniejszą kwotę pieniędzy i postarać się przeżyć wspaniałe wakacje niewielkim nakładem. Będziemy pływać, wylegiwać, maszerować oraz odwiedzać co bardziej interesujące zabytki, a za to prawie nic nie zapłacimy.

Jestem tak podekscytowana całym planem, że od niedawna skreślam dni do mojego urlopu. Jedziemy koleją, tak więc nawet podróż będzie dość przyjemna, ponieważ ostatnio jechałam koleją wiele miesięcy temu. A najważniejsze jest to, iż w końcu będę mogła spędzić więcej wolnych dni ze swoimi przyjaciółmi. Ubóstwiam ich, więc moje wakacje z pewnością się udadzą!

Back To Top