White Widow – kultowa odmiana

Po White Widow sięgają zarówno doświadczeni użytkownicy jak i osoby początkujące. Jest to odmiana unikatowa, której popularność nie maleje od połowy lat dziewięćdziesiątych. Była wielokrotnie nagradzana, między innymi w ramach High Times Cannabis Cup. 

Nasiona White Widow 

Seedbanki na całym świecie oferują nasiona odmiany White Widow. Również w polskich sklepach konopnych znajdziesz reprezentujące ją nasiona. Posiadają dużą wartość kolekcjonerską, dlatego spotkasz je w gablotach wielu polskich amatorów ziaren marihuany. Do najczęściej wybieranych należą produkty sygnowane przez Mr Nice Seedbank. Znajdują się w asortymencie niektórych polskich dostawców. 

Odmiany White Widow 

Oprócz White Widow w formie czystej, znajdziesz także mieszanki i hybrydy, w których połączono geny White Widow z innymi, mniej i bardziej znanymi odmianami. Do popularnych należą między innymi El Nino, White Rhino, Super Silver Haze, Shark Shock oraz Neville’s Haze. Po nasiona tych odmian sięgają kolekcjonerzy posiadający już oryginalne ziarenka. 

Pomoc w zakupie White Widow 

W polskich seedbankach znajdziesz wyroby pochodzące od najwyższej klasy światowych dostawców. Warto korzystać zwłaszcza z oferty tych dystrybutorów, którzy udostępniają ziarenka w oryginalnym opakowaniu. Daje to maksymalną gwarancję, że będzie ono wytrzymałe i odporne na upływ czasu. Nie należy z niego wyciągać ziarna przez cały okres prowadzenia kolekcji. Jedynie maksymalnie hermetyczne warunki oraz brak dostępu do światła i świeżego powietrza pozwolą zachować strukturę ziarna w stanie nienaruszonym.

Back To Top